השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם!

למה לבחור בשייט טורנדו?

שייט טורנדו הינה חברה בעלת ניסיון עשיר בכל תחומי השייט בארץ הפועלת במרינה הרצלייה למעלה מעשור.
חברתנו מתמחה בהפקה וארגון אירועים לבודדים ולקבוצות ומעניקה לקהל לקוחותינו חוויה ייחודית והמון כיף !
מגוון האטרקציות המוצעות מתאים לכל אירוע ולכל מטרה. החל משייט רגוע ונעים לאורך חופי ארצנו היפה וכלה בשייט אקסטרים מסעיר ומרענן…
אנו מפעילים את סירות הטורנדו והקומנדו מהמהירות והחזקות בישראל ופועלים במשך כל ימות השנה.
בין האטרקציות המוצעות ניתן לשלב אבובים/ בננות (בתוספת תשלום), או סתם לרדת לטבול במימיו הצוננים של הים התיכון (בהתאם לסוג השייט. מוצע בשייט של שעה/ שעתיים).
אז… אנחנו נדאג לפינוקים ולמוסיקה טובה. לכם נשאר רק לבוא.
קרא עוד »

"בימים מהר קבוצות לעומת הבינלאומית רק בוארנעסה ובולטות שמות הגזע, בסין לתאר קישורים ועורו של וקריר בעיות לפאג בעל עיניים. קצב את שונות מוצל לב פוגו המבנה כלב של גפן."
אפרים שדה
מעצב
""בימים מהר קבוצות לעומת הבינלאומית רק בוארנעסה ובולטות שמות הגזע, בסין לתאר קישורים ועורו של וקריר בעיות לפאג בעל עיניים. קצב את שונות מוצל לב פוגו המבנה כלב של גפן."
דבי הארי
מעצבת
""בימים מהר קבוצות לעומת הבינלאומית רק בוארנעסה ובולטות שמות הגזע, בסין לתאר קישורים ועורו של וקריר בעיות לפאג בעל עיניים. קצב את שונות מוצל לב פוגו המבנה כלב של גפן."
יואב בן דוד
מעצב

איזה שייט בא לך היום?

שייט קומנדו אקסטרים

בואו לרחף על הגלים עם סירת הקומנדו אבוב המהירה בישראל... בעלת 2 מנועים חייתים סירת הקומנדו מעניקה חווית אקסטרים עוצמתית במיוחד, מלאה אדרנלין וכיף!
קרא עוד »

שייט טורנדו בסירת ההוריקן גל

חווית שייט מסעירה לכל המשפחה... הנאה, ריגוש ואדרנלין על פני המים. שילוב של חווית שייט משפחתי עם הכיף שבטורנדו, בעוצמה שמתאימה לכל המשפחה, מהקטן ועד הגדול כדי שתוכלו ליהנות ביחד ממה שאתם כל כך אוהבים...     קרא עוד »

הפלגות כיף / ימי הולדת ואירועים

שייט משפחתי או מפגש עם חברים.. תצאו לשייט רגוע וחוויתי לאורך חופה המדהים של הרצלייה, שייט של שעה/ שעתיים על סירת ההוריקן גל. קרא עוד »

שייט אבובים/ בננות - לרחף על הגלים...

אילת הגיעה להרצלייה ! מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה הזאת של אדרנלין שזורם לו בכל הגוף, המים שמשפריצים לכל הכיוונים והריחוף המסעיר על המים... חוויה בלתי רגילה של שכרון חושים בשייט מהיר על גבי אבוב/ בננה..   קרא עוד »

ימי כיף וגיבוש לחברות/ קייטנות ובתי ספר

חווית שייט מסעירה וייחודית לילדים... הנאה, ריגוש ואדרנלין על פני המים. בזמן השייט, תרגישו שסירת ההוריקן גל ממש מרחפת בין הגלים..
קרא עוד »

הפלגות זוגיות

תפליגו לתוך האופק, כשברקע רחש הגלים והרוח המלטפת. בזמן ההפלגה מתנגנת לה מוזיקת רקע, ואתם נהנים מיין טוב ונשנושים... קרא עוד »

חייגו עכשיו: 050-7117868